خانه / قالیشویی ابریشم مشهد / پاک کردن لکه چسب قطره ای و مایع

پاک کردن لکه چسب قطره ای و مایع

اولین کاری که باید برای پاک کردن لکه چسب مایع انجام دهید این است که یک پارچه نخی را بر روی فرش بگذارید و روی آن را با اتویی با درجه متوسط اتو کنید. این عمل را تا زمانی که چسب به پارچه بچسبد انجام دهید.

برای برطرف نمودن لکه چسب های قوی مانند چسب دو قلو و چسب قطره ای و یا چسب یک دو سه، با توجه به جنس الیاف فرش بر روی قسمت موردنظر، چند قطره استون ریخته و به آرامی و با احتیاط چسب را از قسمت موردنظر جدا کنید.

نکات مهم : 

– برای برداشتن چسب با اتو، حتما از پارچه نخی استفاده کنید به این دلیل که پارچه های پلاستیکی نه تنها لکه را به خود نمیگیرد بلکه خود این پارچه ها باعث بدتر شدن این مساله خواهند شد. پس حتما در استفاده از این روش از پارچه نخی استفاده کنید.

– در روش برطرف نمودن لکه چسب قطره ای از روی فرش با استفاده از استون، حتما قبل از اینکه این محلول را بر روی قسمت مورد نظر بریزید، برای اینکه مطمئن شوید که به بافت و رنگ و الیاف فرش شما آسیبی نمیرساند، مقداری از این محلول را بر روی قسمت از فرش که در دید نیست تست کنید که از بروز این پیشامد ناگوار جلوگیری شود.

– همچنین در استفاده از استون باید بسیار مراقب باشید و فقط مقداری از استون را با قطره چکان بر روی چسب خشک شده بریزید تا شاهد تغییر رنگ و آسیب به بافت فرش نباشید.

قالیشویی در مشهد

مطلب پیشنهادی : قالیشویی ، یه پیشنهاد ویژه در عید نوروز !!!!!

برای سفارش قالیشویی به صفحه ی ثبت سفارش آنلاین مراجعه نمایید .

 سفارش قالیشویی

درباره‌ی اپراتور لاین استور پشتیبان لاین استور

همچنین ببینید

قالیشویی

معنی اصطلاح مقاط در صنعت فرش

در هر نوع فرش یا تابلوفرش، اصطلاحی به نام مقاط وجود دارد که به معنی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *